Ochrana osobných údajov

Kto sme

Ahoj, sme tím za webovou stránkou https://enarch.sk/, miesto, kde sa delíme o skvelý obsah a informácie.

Komentáre

Keď nás potešíš svojim komentárom, uložíme tvoje údaje uvedené vo formulári, spolu s IP adresou a informáciami o tvojom prehliadači, aby sme zastavili nepríjemný spam.

Multimédiá

Keď s nami zdieľaš fotky, nezabudni vypnúť lokalizačné údaje, aby sme spoločne chránili tvoje súkromie.

Súbory cookies

Pomocou cookies ti chceme spríjemniť návštevu našej stránky. Súhlasíš s ich používaním? Tvoje nastavenia budú uložené na rok, takže pri ďalšej návšteve bude všetko prispôsobené tvojim potrebám.

Vložený obsah z iných webových stránok

Niekedy zahrnieme obsah z iných stránok, aby bol náš web ešte zaujímavejší. Ber na vedomie, že kliknutím na takýto obsah sa môžeš dostať na stránky s inými pravidlami ochrany súkromia.

S kým zdieľame vaše údaje

Tvoje údaje sú u nás v bezpečí. Ak sa stane, že zabudneš heslo, tvoja IP adresa bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla, aby sme sa ubezpečili, že si to ty.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Komentáre a ich metadáta uchovávame neustále, aby sme mohli efektívne identifikovať a schváliť nasledujúce komentáre. Užívateľské údaje sú uložené tak dlho, ako je potrebné pre optimálny chod a personalizáciu nášho webu.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Máš právo na prístup, úpravu, či zmazanie svojich osobných údajov. Môžeš nás kedykoľvek kontaktovať s požiadavkou na export tvojich údajov, alebo ich úplné zmazanie. Určité údaje však musíme z právnych dôvodov uchovávať.

Kam posielame vaše údaje

Každý komentár predtým, ako sa objaví na stránke, prejde kontrolou, aby sme predišli spamu a nežiadúcemu obsahu.